- Świętowanie Uroczystości Bożego Ciała w liturgii trwa do czwartku (tradycyjna oktawa), każdego dnia z procesją eucharystyczną wokół kościoła. W czwartek (26 czerwca) zakończenie obchodów eucharystycznych i tradycyjne poświecenie kwiatów i ziół.
- We wtorek (24 czerwca) uroczystość liturgiczna Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
- W piątek (27 czerwca) Uroczystość liturgiczna Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych)
- W sobotę (28 czerwca) Uroczystość liturgiczna Niepokalanego Serca NMP
- Dziękuję wszystkim osobom, które przygotowały i udekorowały ołtarze na procesję Bożego, które czynnie też zaangażowały się w procesję eucharystyczną. Dziękuję również za naprawienie uszkodzonych feretronów procesyjnych.
- Składam podziękowanie za ofiary złożone dziś na tacę. Za tydzień miesięczna taca inwestycyjna przeznaczona pod kątem wymiany podłogi w zakrystii.
- Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza na Forum Młodych po hasłem „Nadzieja Młodych” w dniach 27- 29 czerwca do Drohiczyna. Szczegóły zaproszenia na tablicy ogłoszeń i stronie parafii. Zapisy od 7 klasy Sz.P.
- Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży tradycyjnie organizuje letnie wyjazdy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Na tablicy ogłoszeń znajdziemy zaproszenie z dofinansowaniem Funduszu Ubezpieczenia Rolniczego.
- Za dwa tygodnie (6 lipca) wzorem roku ubiegłego KGW Rogowiacy organizuje Piknik Rodzinny. Rozpocznie się o godz. 14.00 i odbędzie się na placu plebanijnym. Zapraszamy do udziału, a kto ma życzenie do pomocy i wsparcia organizatorów.
- Jutro (23 czerwca) Dzień Ojca. Zapraszam na wieczorową Mszę św. do modlitwy.
- Składam podziękowanie rodzinie z Józina za wczorajsze sprzątanie kościoła i ofiarowane kwiaty.
- Kolejkę sprzątania zakończyli parafianie z Józina. Serdecznie dziękuję wszystkim rodzinom i życzę Bożego błogosławieństwa. Niech trwa i cały czas rozwija się Wasza troska o parafialne duchowo-religijne dobro, którym jest nasza świątynia.