Zdjęcia prezentujące naszą świątynię tuż po renowacji, nocą. Swój uroczy wygląd zawdzięcza ona też nowemu oświetleniu zewnętrznemu, zainstalowanemu w listopadzie 2012 r.
Fot. ks. Dariusz Misior