5 maja 2026 roku w naszej parafii odbyła się uroczystość sakramentu bierzmowania. Młodzież z naszej wspólnoty parafialnej przyjęła ten ważny sakrament z rąk Księdza Biskupa. Był to wyjątkowy dzień pełen modlitwy, skupienia i radości dla kandydatów, ich rodzin oraz całej wspólnoty parafialnej.
Bierzmowanie jest szczególnym umocnieniem w wierze i darem Ducha Świętego, który pomaga młodym ludziom odważnie świadczyć o Chrystusie w codziennym życiu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości – katechetom, rodzicom, świadkom oraz osobom zaangażowanym w organizację liturgii.
Nowo bierzmowanym życzymy obfitości łask Bożych, światła Ducha Świętego oraz wytrwałości w kroczeniu drogą wiary.
fot. Michał Jastrzębski